Giedrė Veličkienė – medikė, aromaterapeutė, kūdikių ir vaikų priežiūros specialistė, lektorė.

Irena Strazdienė – jogos ir meditacijų instruktorė, lektorė, dula (gimdyvės padėjėja), aromaterapijos praktikė, saviugdos studijos „Unijoga“ vadovė.

Abi esame nuostabiausių pasaulyje berniukų mamos!

Kaip ir kodėl atsirado „Sąmoningų mamų“ bendruomenė?

Sąmoningos mamos susibūrė pirmą kartą 2011 m. Idėja kilo iš poreikio dalintis patirtimi su kitomis mamomis. Nuolat bendraudamos su besilaukiančiomis bei jau pagimdžiusiomis moterimis, matėme koks didelis yra kokybiškos ir patikrintos informacijos poreikis. Taip ir atsirado paskaitos.
Jaunos mamos dažnai neturi laiko skaityti daug knygų, todėl jos noriai lankosi mūsų organizuojamose paskaitose, kur gauna koncentruotą informaciją, profesionalią konsultaciją ir sutaupo laiką! Tuo pačiu jos bendrauja su kitomis mamomis, dalinasi patirtimi.
Mūsų tikslas yra skatinti moteris džiaugtis motinyste! Siekiame suteikti kokybiškų, detalių, įrodymais pagrįstų žinių, tačiau tuo pačiu mokome moteris klausytis savo širdies, kuri viską geriausiai žino, mokome atsirinkti kas tinka jos šeimai, o kas ne. Siekiame parodyti moterims pavyzdį, kad mama – ne namų tarnaitė, o namų Deivė. Šeimos centras, iš kurio gimsta ramybė ir santarvė namuose, įkvėpimas darbams, sveikata ir apskritai gražus gyvenimas.
Moteris – meilės pasauliui kūrėja. Skatiname moteris pripildyti meile pirmiausiai save, mokytis ją „sugeneruoti“ ir pasidalinti su artimiausiais žmonėmis. Labai akcentuojame hierarchijos svarbą: pirmiausiai esu moteris, tada žmona, galiausiai mama. Jei ši hierarchija nesugriūna – viskas puiku. Vaikai sveiki, vyras laimingas, moteris atskleidžia save, dalijasi meile ir gėriu, turi impulsą kūrybai ir pan.

 

Mūsų nuostabusis deivių kolektyvas:


Rita Skalandienėmūsų administratorė, dešinioji (dažnai ir kairioji) direktorės ranka.Tai žmogus, kuris atlieka daugybę (ne tas žodis) smulkių, bet labai labai svarbių darbų, be kurių tiesiog neįmanomas sklandus darbas įmonėje. Sutartys, partneriai, likučiai, sąskaitos, telefono skambučiai, laiškai, žinutės, elektroninės parduotuvės užsakymai ir dar galybė kitų darbų „pereina“ per Ritos rankas. Daugiau apie Ritą skaitykite čia.


Agnė Laurukėnienėšiai Devei kas antrą dieną priklauso visa mūsų parduotuvė ir visi į ją užsukantys klientai! Kolektyvo merginos nusprendė, kad pavadinimas „pardavėja – konsultantė“ Agnei tikrai netinka, nes jis visiškai neapibūdina to, ką ji daro! Daugiau apie Agnę skaitykite čia.


Roberta Smaidžiūnaitė mūsų įmonėje atsakinga už siuntų pakavimą ir išsiuntimą. Jos dailios rankelės supakavo tūkstančius kvapnių buteliukų į burbulinę plėvelę, sudėjo į kartono dėželes, atspausdino ir užklijavo jūsų adresą ir pasirūpino,kad siunta pasiektų jus saugiai ir greitai. O kad jūs matytumėte, kokiu greičiu ji dirba! Daugiau apie Robertą skaitykite čia.


Beata Marcinkevičienė – antroji siuntų Deivė. O taip pat ji atsakinga už daugelį nuobodžių „popierinių“ reikalų, kurie Beatai sekasi tiesiog puikiai! Ji derina reikalus su didžiaisiais mūsų partneriais ir tvarko įvairiausias sutartis. Ši nuostabi moteris jaučia nenumaldomą poreikį bendrauti su žmonėmis. Konkreti, dalykiška ir puikiais organizaciniais gebėjimais apdovanota Beata taip pat bus atsakinga už mūsų, jau greitai pasaulį išvysiančios, užsienio rinkai skirtos aromaterapinės linijos „Aromama“, vadybą. Daugiau apie Beatą skaitykite čia.


Gamybos vadovė, chemikė Roberta Ramanauskaitė yra labai įdomi ir visapusiška asmenybė: net nepagalvotum, kad ši gražuolė draugauja su fenoliais, esteriais, ketonais, o jos galvoje nuolat sukasi cheminės formulės ir jungtys. Roberta nė nemirktelėdama nupieštų jums kokio tik norite cheminio elemento ar medžiagos struktūrą, parašytų formulę, išspręstų sudėtingą lygtį, o gal net susintetintų naują medžiagą. Daugiau apie Robertą skaitykite čia.


Gintarė Jakienė puikiai susipažinusi su eteriniais aliejais ir mūsų aroma produkcija: kvapai nuolat gyvena jos namuose ir širdyje, o dvejų metų dukrelė sveikatinama ir gydoma tik eteriniais aliejais. Tad užėję į mūsų firminę parduotuvę Kaune visada gausite profesionalią konsultaciją! Plačiau apie Gintarę skaitykite čia.