Šią savaitę visiems perkantiems dovanojame MINI dydžio “Deivių grožio eliksyrą”!

„Baubukas“ ar „Kvėpuok laisvai!“ – kurį rinktis užpuolus slogai?

Vienas dažniausių šaltojo sezono klausimų: „Kuo skiriasi „Baubukas“ ir „Kvėpuok laisvai!”? Kurį geriau rinktis?”. Trumpas atsakymas, kuris išsklaidys bet kokius neaiškumus, – iš aromaterapeutės, linijos “Sąmoningos mamos aromaterapija” kūrėjos Giedrės lūpų.

“Baubukas” yra saldžiųjų migdolų, arbatmedžio eterinio aliejaus ir vitamino E mišinys, skirtas nosies gleivinės priežiūrai slogos metu. Tokio tipo aliejų mišiniai yra pilnai paruošti naudoti tiesiai ant odos, nes jų koncentracija nėra didelė. Eterinis arbatmedžio aliejus šiame mišinyje sudaro vos 1%. “Baubukas” neturi stipraus kvapo, patepus ant odos negraužia, nedirgina ir neerzina, todėl tinka net mažiems vaikučiams (nuo 6 mėnesių). Migdolų aliejus ir vitaminas E maitina ir drėkina nosies gleivinę, kuri slogos metu išgyvena ne pačius lengviausius laikus, o arbatmedžio eterinis aliejus – Jums visiems puikiai žinomas dėl antibakterinių ir antivirusinių savybių. Aliejų mišiniu „Baubukas“ reikia tepti nosies landas ir panosę vos pastebėjus slogos pradžią, tuomet ši priemonė tikrai efektyvi. Rekomenduojame naudoti kas dvi valandas, nes tai nėra vaistas, kuris ilgam nuima nosies užburkimą, palengvina kvėpavimą ir pan. „Baubukas“ tinka visai šeimai: leliukams, vaikiukams, nėštukėms, mamytėms, tėčiams ir seneliams!

“Kvėpuok laisvai!” yra grynų, itin koncentruotų eterinių aliejų mišinys, kurį sudaro eukalipto, arbatmedžio, čiobrelio, rozmarino, pipirmėtės ir levandų eteriniai aliejai. Visi šie augalai ir iš jų išgauti eteriniai aliejai nuo seno žinomi, kaip turintys teigiamą įtaką kvėpavimo sistemai – valo ir stiprina kvėpavimo takus, padeda susirgus viršutinių kvėpavimo takų ligomis. „Kvėpuok laisvai!” NELAŠINAMAS ir NETEPAMAS į nosį ar panosėje! Nejuokaukite, nes galite ne juokais pakenkti savo sveikatai!
Aštraus ir žadinančio kvapo „Kvėpuok laisvai!” pirmiausiai yra skirtas garinimui patalpose (naudokite elektrinį garintuvą), nes sudėtyje esantys eteriniai aliejai valo ir švarina orą, neleidžia plisti infekcijai. Šį mišinį galite garinti prie vyresnių, nei 6 mėnesių vaikučių (po 5-6 lašelius), porą kartų per dieną, po pusę valandos (kad neapkrauti organizmo).

Taip pat šį mišinį galite naudoti maudynėms vonioje, tik nepamirškite, kad eteriniai aliejai vandenyje netirpsta ir juos būtinai reikia skiesti!
Jei Jūsų odą normali: paimkite arbatinį šaukštelį valgomosios druskos, užlašinkite ant jos reikiamą kiekį eterinio aliejaus ir suberkite kvapnią druską į vonią.
Jei Jūsų oda sausa, jautri, arba norite tiesiog pasilepinti: paimkite pusę stiklinės pieno, įlašinkite į jį reikiamą kiekį eterinio aliejaus ir supilkite kvapnų mišinį į vonią.
Jei Jūsų odą itin sausa, pleiskanojanti, atopinė – paimkite šaukštą augalinio aliejaus, įlašinkite į jį reikiamą kiekį eterinio aliejaus ir supilkite aliejų mišinį į vonią.
Kvapnioje vonioje rekomenduojame maudytis 10-15min.,kad eteriniai aliejai pilnai patektų į organizmą ir jaustumėte terapinį efektą.

„Reikiamas kiekis“ eterinių aliejų yra:
• 1-3 lašai 3-5 metų vaikučiams;
• 2-5 lašai 5-10 metų vaikučiams;
• 3-8 lašai 10 metų ir vyresniems vaikams, bei suaugusiems;

„Kvėpuok laisvai!“ mišinį taip pat galite naudoti pėdų įtrynimams – per padų odą eteriniai aliejai į organizmą patenką itin greitai ir šioje kūno vietoje eterinius aliejus, esant reikalui, galima naudoti neskiestus. Tiesiog įtrinkite lašelį ar du „Kvėpuok laisvai!” mišinio į padų odą kelis kartus per dieną. Šis metodas tinkamas vaikams nuo 3 metų.

Turbūt labiausiai tarp mamų žinomas mūsų rekomenduojamas metodas „Apsauginiai angeliukai“. Šį sezoną apie „angeliukus“ išgirdome daugybę mamų pasakojimų ir liudijimų, kaip gerai tie „apsauginiai angeliukai“ saugo nuo ligų! Taigi apie ką mes čia? O gi mes pačios išbandėme ir labai Jums rekomenduojame prieš išleidžiant vaiką į darželį, mokyklą ar bet kokį žmonių susibūrimą, užlašinti „Kvėpuok laisvai!” eterinių aliejų mišinio vaikui ant drabužių, pečių srityje. Tiesiog kapt kapt po lašelį ant kairio, ant dešinio peties ir vualia – Jūsų vaikas visa dieną apsaugotas nuo svetimų bacilų! Kaip tai veikia? Nuo kūno šilumos eteriniai aliejai garuoja ir neleidžia ligoms nenaudėlėms artintis prie Jūsų brangenybės! Pabandykit, mums veikia puikiai! Vaikams šis metodas labai patinka, kai kurie net įtiki, jog tai yra stebuklingi kvepala ir be savo apsauginio angelėlio nė kojos iš namų nekelia! Šis metodas tinkamas vaikams nuo 18mėn. Tik dar kartą akcentuojame: eterinis aliejus lašinamas ANT DRABUŽIŲ, ne ant odos. Dėl dėmių nesinervinkite – jų nelieka, jau išbandėm ?

Norintiems greitai pajusti „Kvėpuok laisvai!” galias, galima užlašinti lašelį šio mišinio ant delnų, paprašyti delnus patrinti ir kelias minutes painhaliuoti nuostabaus aromato. Šį metodas vasario mėnesį išbandėme parodoje „Sveikatos dienos“. Eterinių aliejų skeptikams (dažniausiai tėčiams) tai buvo labai geras įrodymas, kad eteriniai aliejai išties veikia! ? Šis inhaliacijos metodas tinkamas tik suaugusiems. Nedarykite to mažiems vaikams, nes gryni eteriniai aliejai gali patekti į akis, ant odos, į burną ir sudirginti jautrią vaiko odą, sukelti akių ašarojimą ir tt.

Mamos dažnai klausia, ar galima „Kvėpuok laisvai!” lašinti ant pagalvės, jei naktį užsikimšo nosis. Iš principo – galima. Bet aš to nedaryčiau. Aštrūs kvapai gali neigiamai veikti miego kokybę. Bet galite pabandyti ir pažiūrėti, kaip tai veikia Jus! Šiam metodui aš mieliau rinkčiausi rozalinų, ravensarų, spindulinių eukaliptų ar „Saldžių sapnų“ eterinius aliejus. Jų antibakterinis poveikis nuostabus, o kvapai – neerzinantys.

“Kvėpuok laisvai!” nenaudojamas grynas (neskiestas) nei ant odos (išskyrus padų zonoje), nei į vonią. Jį būtina skiesti, kaip ir visus kitus grynus eterinius aliejus. Garinimui tinkamas prie vaikų nuo 6 mėnesių, angeliukus ant petukų galite tupdyti nuo 18 mėnesių, o naudojimui ant odos (įtrynimams ir vonioms) tinkamas nuo 3 metų!

Tai ką vis dėl to rinktis? “Baubuką“ ar „Kvėpuok laisvai!” ? Aš imčiau abu, nes jie puikiai vienas kitą papildo. „Baubukas“ skirtas naudoti tiesiai į nosį (tepti kas dvi valandas, nosies viduje), o „Kvėpuok laisvai!” puikiai tinka garinimui, vonioms, įtrynimams, apsauginiams angeliukams ir kitoms kvapnioms procedūroms.

Aliejų mišinį „Baubukas“ ir eterinių aliejų mišinį „Kvėpuok laisvai!” rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje www.samoningosmamos.lt

Būkite sveiki ir laimingi!
Su meile,
Giedrė Veličkienė