Neįveikiamo skydo galia

lapkričio 9 Aromaterapija

Kai rugpjūčio mėnesį pasidalijome stebuklingu aromaterapiniu receptu imunitetui sužadinti ir palaikyti, užvirė tikra karštinė! Mamos šlavė kamelijų aliejų, rozalinų eterinį ir gaminosi magišką mišinį. O mes nekantriai laukėme pirmųjų atsiliepimų! Praėjus kiek daugiau nei dviems mėnesiams, mes tų atsiliepimų turime jūrą – mamos rašo laiškus ir garsiai džiaugiasi, kad pradėjus taikyti reguliarias aromaterapines procedūras vaikai beveik neserga arba serga labai lengvai ir trumpai! Ar bent įsivaizduojate, kokia laimė mums girdėti tokius atsiliepimus?
Tik paskelbus apie stebuklingą rozalinų ir kamelijų (ar bet kokio kito lengvo augalinio aliejaus) mišinį pradėjo plūsti ir klausimai ar mūsų linijoje neatsiras toks jau mūsų pagmintas, paruoštas produktas. Iš pradžių purkštavome: „Negi sunku pasidaryti pačioms? Gi ten viens du ir viskas!“. Bet nesibaigiant jūsų klausimams, supratome, kad tai kas mums yra „viens du ir viskas“, jums gali būti tikrai sudėtinga ir neįdomu.
Todėl, tadadadadaaaadaaaaam…. Pristatome naujausią savo kūrinį – sveikatinantį aliejų mišinį masažams ir įtrynimams „Neįveikiamas skydas“! 😉 Šio mišinio sudėtis gerokai turtingesnė, nei tas receptas, kuriuo dalijomės rugpjūtį, tad ir procedūrų rezultatų tikimės dar geresnių! Prieš atsirandant šiam mišiniui Arvydas ir Tautvydas du mėnesius „testavo“ įvairiausias jo variancijas, kol mano galvoje galų gale nusistovėjo tobula, švelni, tačiau galinga receptūra! „Neįveikiamas skydas“ ginkluotas ne tik rozalinų, bet ir čiobrelių, mirtų, citrinų ir nepaprastai kvapnios staigeriana eukaliptų rūšies eteriniais aliejais. Uostant iš buteliuko mišinys kvepia labai švelniai, tačiau užtepus lašelį ant odos, nosį netrukus pamalonins šiltas, lengvai citrusinis aromatas.
Kuo naudingi sudėtyje esantys eteriniai aliejai? Visų pirmą, tai visas penketukas literatūroje aprašyti, kaip veiksmingi imuninės sistemos stimuliatoriai. Maža to, staigeriana eukaliptas, rozalina, mirta ir čiobreliai yra labai naudingi kvėpavimo sistemai, o citrinų eterinis aliejus yra tobulas organizmo tonikas ir skatina normalią kraujodarą (šis aliejus ypač naudingas sergantiems mažakraujyste).
Kam skirtas aliejų mišinys „Neįveikiamas skydas?“ Patiems didžiausiems sirgaliams! Tiems, kurie rodos nuolat serga. Jei jums puikiai pažįstamas variantas „dvi dienos darželyje, dvi savaitės namie“ – tuomet jūsų vaikui bus naudinga apsiginkluoti šiuo skydu! Taip pat mišinį rekomenduojame naudoti atsigaunant po ligos. Pavyzdžiui, manoma, kad persirgus vėjaraupiais, žmogaus imuninė sistema regeneruojasi net šešis mėnesius. Ar galite patikėti?! Pusę metų po ligos vaikas yra gerokai imlesnis įvairiausioms ligoms. Panašiai yra su angina, bronchitu, laringitu, plaučių uždegimu ir tt.
„Neįveikiamas skydas“ nėra gydomoji priemonė. Jis sukurtas palaikyti, pastiprinti, sužadinti organizmo gynybines galias ir jį reikia naudoti sveikiems, ar vos sirguliuojantiems vaikams. Jau apsirgusiems reikėtų rinktis stipresnes priemones: grynus eterinius aliejus, kitus mūsų paruoštus mišinius. Mišinį rekomenduojame naudoti vaikučiams nuo 18 mėnesių. Žinau, kad klausite, kodėl negalima jaunesniems. Tai atsakau, jog galima, nieko nenutiks, aš savo 11 mėnesių Tautvydui irgi naudojau. Tik tiek, kad jaunesni vaikiukai serga retai, jiems pilnai užtenka mamos pieno teikiamos apsaugos, tad persistengti nereikėtų. Jei auginate silpnos imuninės sistemos leliuką, galite mišinį panaudoti ir anksčiau, nei 18 mėnesių, tačiau tik tuomet, jei to iš tiesų reikia.
Mišinį reikia naudoti sąžiningai, nes tik tuomet galima pasiekti norimų rezultatų. Rekomenduojame energingai įtrinti aliejų mišiniu visą vaiko kūną vakare, po maudynių vonioje ar duše. Jei turite laiko ir noro, galite šiuo mišiniu ramiai pamasažuoti savo mylimuką – mamos meilė ir dėmesys yra pati geriausia terapija. Jei laiko neturite visai, galite mišiniu įtrinti vaiko krūtinę, nugarytę ir pėdutes. Toks būdas irgi tinkamas. Procedūras darykite tris savaites kasdien, po to darykite savaitės pertrauką ir vėl kartokite ciklą iš naujo.
Mišinio pagrindas – vynuogių kauliukų aliejus. Labai lengvas, greitai susigeriantis, nepaliekantis nemalonaus riebumo pojūčio. Jums tikrai patiks. Taip pat dėjome vitamino E – jį odą itin mėgsta. Kodėl pagrindui nesirinkome savo išgirtojo kamelijų aliejaus?Todėl,kad jis labai geras, bet sąlyginai brangus. Norėjome išlaikyti protingą mišinio kainą. Visgi šio mišinio esmė yra eterinių aliejų sinergija, ne pagrindui naudojamas augalinis aliejus.
Kviečiame apsiginkluoti neįveikiamais skydais, sveikatintis ir nesirgti! Naująjį mišinį rasite čia: https://www.samoningosmamos.lt/produktas/neiveikiamas-skydas/

Jei reikėtų išsamesnės informacijos apie eterinių aliejų ir aromaterapinių gaminių naudojimą, drąsiai mums rašykite ar skambinkite – mielai konsultuojame telefonu, el.paštu, FB žinutėmis. Mūsų nuostabiąją administratorę Ritą, kuri puikiai nusimano aromaterapijoje, galite pakalbinti telefonu 867488421, Kauno parduotuvėlės fėjas išgirsite paskambinę telefonu 867557955, taip pat atsakymo sulauksite ir parašę el.paštu info@samoningosmamos.lt ar FB žinute.

Mylim jus ir linkime išlikti sveikiems!
Su meile,
Giedre