Nuostabiosios Rozmari paslaptis

Aliejinė stiprinamoji plaukų kaukė "Nuostabioji Rozmari" (100 ml)
gruodžio 5 Aromaterapija

Wowowow!!! Paruošėm super Deiviškų naujienų!? Ilgai lauktas produktas – stiprinamoji plaukų kaukė „Nuostabioji Rozmari“.
Prieš porą mėnesių pasidalijome aromaterapiniu receptu nuo plaukų slinkimo – šis įrašas sulaukė ypatingo mamų dėmesio. Žinau, kad labai daug Deivių gaminosi aliejų mišinį pačios, nes rozmarinų, čiobrelių ir kamelijų aliejų pardavimai po minėto įrašo gerokai išaugo 😀 Praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po šio įrašo, pradėjome gauti pirmuosius atsiliepimus. Mamos buvo maloniai nustebintos kaukės efektyvumu! Deivės džiaugėsi mažiau slenkančiais, labiau žvilgančiais, puresniais, minkštesniais ir kvepiančiais plaukais! O mes labai džiaugėmės, kad mūsų kolektyvo išbandytas ir pamėgtas receptas tapo naudingas ir jums! Kartu su atsiliepimais pasipylė ir klausimai ar neplanuojame gaminti tokios kaukės pardavimui. Prisipažinsiu, kad iš pradžių tikrai neplanavau papildyti šia kauke savo kvapnios linijos, nes gi man visada atrodo, jog turint receptus viską galima pasigaminti pačioms. Bet kolektyvo Deivės mane perkalbėjo! 😀 Jos priminė man seniai žinomą tiesą: mamos yra labai užsiėmę ir tikrai nenori skirti laiko priemonių „makalavimui“. Tą laiką verčiau skirti pačiai grožio procedūrai. Nu gi tikrai!
Beje, sudėtį gerokai praturtinome! Vietoj kamelijų aliejaus kaukės sudėtyje atsirado tikri stebuklai, kurie nuo seno garsėja plaukus stiprinančiomis ir puoselėjančiomis savybėmis. Ricinų, arganų, jojobos aliejai, Kardashian klano moterų visame pasaulyje išpopuliarinta juodgrūdė, suteikianti mišiniui šiltą garstyčių aromatą, taip pat ekologiški rozmarinų, čiobrelių, levandų ir pipirmėčių eteriniai aliejai, kurie pasižymi kraujotaką skatinančiu poveikiu. Nenustebkite, kad įtrynus šią kaukę į galvos odą, po kelių minučių aplankys „skruzdėlyčių bėgiojimo“ pojūtis – tai suaktyvėjusios kraujotakos požymis. Geresnė kraujotaka reiškia, kad į plauko svogūnėlį priteka daugiau kraujo, o kartu su juo – deguonies ir maisto medžiagų. Štai kodėl jau po poros procedūrų pamatysite, kad plaukai labiau žvilga ir atrodo gyvybingesni. O po 10-14 procedūrų džiaugsitės mažiau slenkančiais ir, galbūt, greičiau augančiais plaukais. Žodžiu, ši kaukė, tikras išsigelbėjimas toms, kurios po gimdymo liko „su penkiais plaukais“, kaip ir aš ?
Žinau, kad klausite ar alieninė kaukė neapsunkina ir nesuriebaluoja plaukų. Nors ricinų ir arganų aliejai „sunkūs“, tačiau dėka sudėtyje esančių eterinių aliejų, jų konsistencija „išlengvėja“ ir jie kuo puikiausiai išsiplauna. Aš turiu labai plonus plaukus, kurie super greitai apsunksta ir susiriebaluoja, todėl aliejinėmis priemonės niekada per daug nesižavėjau. Bet su „Nuostabiaja Rozmari“ viskas OK. Naudoju kasdien ir tikrai nejaučiu, kad plaukai būtų riebaluoti ar sukritę. Kolektyvo damos patvirtino mano patirtį.
Dabar informacija apie naudojimą. Šią aliejinę kaukę reikia naudoti kaskart prieš plaunant plaukus. Energingai įtrinkite aliejų mišinį į sausą galvos odą ir plaukų šaknis, užsidėkite vienkartinę plastikinę kepuraitę (pageidautina) ir palaukite 15-20min. Prisipažinsiu, kad pati ne kasdien turiu tiek laiko grožio procedūroms, kartais šiek tiek simuliuoju, bet dabar rytais, tik atsikėlus, bėgu į vonią užsitepti Rozmari. Kol sudedu skalbinius į skalbenkę, sulankstau tuos, kurie per naktį buvo džiovyklėje, paruošiu drabužėlius berniukams, užkaičiu pusryčių košę, įjungiu eterinių aliejų garintuvą, praeina tos 15 minučių. Nieko baisaus, žodžiu – imkit pavyzdį iš manęs 😀 Būnant mama daryti grožio procedūras gulint ant sofos su agurkų ? grežinėliais ant akių tiesiog per didelė prabanga 😀 Beje, kaukę galima naudoti ne tik plaukų šaknims ir galvos odai, bet ir per visą plaukų ilgį. Žiemą tikrai verta palepinkite savo gražuolius augaliniais aliejais – taip jie mažiau elektrinasi, tampa paklusnesni, minkštesni, mažiau skilinėja.
!!!Svarbi informacija apie „galima – negalima“. Dėl sudėtyje esančių stiprių eterinių aliejų kaukės NEGALIMA naudoti BESILAUKIANČIOMS ir Deivėms, turinčioms aukštą kraujospūdį. Žindymo metu naudoti galima (aš ir pati dar žindau metinuką Tautvydą), tik jei maitinate pirmų mėnesių kūdikį, kaukę geriausia daryti iškart po maitinimo, kad iki sekančio karto praeitų maždaug dvi valandos. Kodėl taip? Nuo rozmarino ir čiobrelio kurį laiką kvepėsite kitaip, nei įprasta, tad geriau neklaidinti kūdikėlio ? Kai po pusantros valandos eteriniai aliejai visiškai pasišalins iš organizmo vėl atgausite patį pačiausią mamytės aromatą.

Po to, kai pasidalijome receptu, dar sulaukėme klausimų ar su tokia kauke galima miegoti (logiška, juk taip taupomas brangus Deivių laikas). Deja, atsakymas yra „TIKRAI NE“. Galite bandyti miegoti, tačiau garantuoju, kad neužmigsite. Rozmarinas, čiobrelis, pipirmėtė yra labiausiai stimuliuojantys ir energizuojantys eteriniai aliejai. Jie puikiai tinka energingai pradėti dieną. Ramiam naktiniam poilsiui jie tikrai trukdys.

Tai va, mielos Deivės. Kolkas pagaminome testinę partiją šių plaukų kaukių. Tikimės, kad jums patiks poveikis, aromatas, sudėtis, konsistencija. Labai lauksime atsiliepimų!
Linkime nepamiršti savęs, skirti laiko grožio procedūroms ir kasdien jaustis DEIVĖMIS, nes mes būtent tokios ir esame – visos iki vienos!!! ??? Bučkis! ?

Su meile,
Giedrė