Sąlygos ir taisyklės

Pristatymas

Prekės pristatomos per 2-3 d.d. Siunčiamos Lietuvos pašto registruotomis, pirmenybinėmis siuntomis. Mažesnes siuntas paštininkai atneša į namus (jei jiems tą dieną būna gera nuotaika ir randa Jus namuose), didesnes siuntas reikia atsiimti savo pašte. Kai siunta bus Jūsų pašte, gausite SMS žinutę arba popierinį pranešimą apie registruotą siuntą. Jei jokio pranešimo nesulaukiate, bet gavote iš mūsų patvirtinimą,kad Jūsų siunta išsiųsta, pasiskambinkite į savo paštą ir paklauskite ar Jūsų vardu yra registruota siunta (nes būna,kad nesuveikia SMS sistema, arba paštininkas tingi atnešti Jums pranešimą apie siuntą).
Jei negaunate savo siuntinuko ilgiau nei keturias dienas, būtinai rašykite mums žinutę į FB arba el.paštu samoningosmamos@gmail.com surasime Jūsų siuntos numeriuką 😉
Turėkite galvoje,kad jei užsakymą pateikėte penktadienį, siuntą gausite tik antradienį,nes savaitgaliais pašto kurjeriai nedirba.

Atsiėmimas vietoje, be siuntimo išlaidų

Kaune,Vilniuje ir Šiauliuose prekes galite atsiimti be siuntimo išlaidų. Tokiu atveju elektroninėje parduotuvėje užsakymo formuoti ir apmokėti nereikia. Išsirinkite norimas prekes ir susitarkite su mumis telefonu!

Kaune skambinkite Giedrei tel. 867004281 (Dainavos raj.)
Vilniuje skambinkite Daivai tel. 861466166 (Bajorai)
Šiauliuose skambinkite Ritai tel. 8667488421

 

Ačiū,kad neskambinate mums po 20val. ir sekmadieniais! 🙂

 

Prekės grąžinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Bendrinės nuostatos

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes el. parduotuvėje.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas informuojamas el. parduotuvės tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

Pirkti el. parduotuvėje turi teisę:

veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;

nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;

juridiniai asmenys;

visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.

Pardavėjas, patvirtindamas taisykles, taip pat garantuoja, kad, remiantis taisyklių 1.3. punktu, Pirkėjas turi teisę pirkti prekes el. parduotuvėje.

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“ (žr. 5 punktą „Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka, terminai“).

Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma el. parduotuvėje.