Šią savaitę visiems perkantiems dovanojame MINI dydžio “Deivių grožio eliksyrą”!

Video paskaita „Vaikelis didyn – į darželį pirmyn!“

7 komentarai

Ramune 2017-08-05 Atsakyti

Labai dziaugiuosi, kad atsirado onlien seminaru galimybe, nes nereikia niekur vaziuoti, gali perziureti patogiu laiku ar per kelis kartus.
Seminaras tikrai naudingas, viskas aiskiai ir tvarkingai pateikta. Kadangi pati domiuosiu siuo klausimu aktyviai, tai cia viskas sudeta i viena vieta.

Lina 2017-08-17 Atsakyti

Pasisemiau nemazai naujos informacijos ir ziniu, beliko tik visko imtis praktiskai:), labai tikiuosi, kad mums pavyks be dideliausiu sunkumu. Aciu jums:)

Neringa 2017-08-21 Atsakyti

Ką tik išklausiau Jūsų seminarą „Vaikelis didyn – į darželį pirmyn!“ ir noriu Jums tarti labai didelį nuoširdų AČIŪ už pasidalintą, suteiktą, puikiai pateiktą ir be galo naudingą informaciją:) Jūs puiki lektorė ir ne tik…:) buvo labai malonu klausyti, kai ką užsirašyti, kad nepamiršti, o prireikus atsiversti, pasiskaityti…Iš Jūsų lūpų išgirdau daug naudingos ir labai reikalingos informacijos, pvz. kodėl vaikučiui dažnai kyla, be priežasties vienos dienos temperatūra (jokie gydytojai neatsakė į šį klausimą)…kaip įveikti grįžus iš darželio ir namuose būnančius „pykčio debesėlius“, būtinai pasinaudosiu Jūsų patarimais:)
Šį rudenį antras sūnelis pradės lankyti darželį, išklausiusi seminarą, supratau padarytas klaidas praėjusį rugsėjį, kai pradėjo eiti vyresnėlis, sieksiu jų nekartoti…

Šarūnė 2018-07-19 Atsakyti

Seminaras labai patiko. I darzeli isleidau antra vaika, tai ypac idomu buvo isklausyta informacija palyginti su jau turima patirtim 🙂
Vyresnelis aiskiai isgyveno visas adaptacijos fazes, buvo prasideje virskinimo negalavimai. Jei tada buciau zinojus, kad tai laikina ir, svarbiausia „normalu“, buciau maziau pati stresavus ir adekvaciau reagavus i viska. Si karta esu rami ir pasiruosus 🙂 Aciu.

Deimante 2018-07-22 Atsakyti

Puikus seminaras, daug naudingos informacijos tiek apie verksmingus atsisveikinimus, tiek apie ligu profilaktika. Rekomenduoju!!!

agni7098 2018-08-12 Atsakyti

Sveiki, kaip galima pažiūrėti šitą paskaitą?

Sąmoningos mamos 2018-08-13 Atsakyti

Agne, spauskite mygtuką „Žiūrėti video“ ir įsigykite peržiūrai reikalingų taškų 😉 Arba peržiūrėkite šią video instrukciją: https://www.facebook.com/SamoningosMamos/videos/kaip-%C4%AFsigyti-web-seminar%C4%85/1650002471700107/

Rašyti komentarą

Populiariausias vasaros pabaigos seminaras būsimų darželinukų tėvams, sulaukęs gausybės teigiamų atsiliepimų ir išgelbėjęs šimtus tėvų nuo dvejonių „Ką turiu padaryti, kad mano mylimo vaiko adaptacija darželyje būtų lengva ir greita?“. Išsamūs atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, nuoširdūs patarimai mama – mamai, gyvenimiški pavyzdžiai ir konkretūs patarimai, kaip elgtis vienu ar kitu atveju – viskas šioje 2h 10min trukmės video paskaitoje. Kaina 10eur.